oferta

Spraw, aby business stał się dobrą zabawą!

Grupa Project sp. z o.o. wraz z Kurierem Praskim zajmuje się kreowaniem rzeczywistości businessu przy wykorzystaniu społecznego zjawiska grywalizacji. Naszymi działaniami budujemy przyszłość, w której zacierają się granice pomiędzy autorami, uczestnikami gry a postronnymi obserwatorami. Tworzymy społeczność, w której każdy użytkownik systemu staje się jego integralną częścią i wpływa na dalszy wielopłaszczyznowy rozwój dążący do osiągania wartościowych celów.

Czym jest grywalizacja?

W naszej opinii to najlepsze narzędzie dla rozwoju nowoczesnego businessu, a w tym popularyzacji marki, edukacji, promocji eventów, szerzenia idei i wspierania działań CSR. Projektowanie grywalnych procesów integracji pomiędzy nadawcą a odbiorcą, Przedsiębiorstwem i Klientem, to precyzyjne narzędzie wspierające rozwój firmy, pozwalający przyciągnąć nowych konsumentów oraz zachować indywidualny i wyróżniający się przekaz
w czasach przesytu informacji.

Dobra gra to klucz do sukcesu!

Nasz Zespół dobierze odpowiednie narzędzia oraz pomoże Ci w adaptacji działań promocyjnych, rozwojowych i sprzedażowych poprzez wdrożenie procesu grywalizacji. Stworzony przez nas System Vistulian to Gra będąca wielowymiarową platformą komunikacji pomiędzy Firmą a Konsumentem, gdzie w sposób aktywny wspierany jest program sprzedaży oraz świadomej promocji produktu i Marki.

Dlaczego System Vistulian?

  • Wyróżnienie się na rynku poprzez wydanie spersonalizowanej, unikalnej gry;
  • Efektywny i miarodajny proces wsparcia promocji i sprzedaży poprzez interakcję na płaszczyźnie Marka-Konsument;
  • Aktywne budowanie świadomości Marki wśród Konsumentów;
  • Kształtowanie pozytywnych zachowań i odczuć wiążących Klienta z Firmą;
  • Niskie koszty wdrożenia przy jednoczesnym nieograniczonym cyklu życia systemu, jego adaptacji w czasie rzeczywistym do zmieniającej się sytuacji na rynku;
  • Ponieważ zależy nam na Tobie!

To takie proste!

Dołącz do naszej Gry! Napisz lub zadzwoń na podany adres, nasz Zespół z przyjemnością udzieli wyczerpujących odpowiedzi oraz przeprowadzi konsultacje w miłej i przyjaznej atmosferze. Zależy nam na tym, żeby Twoja Marka zaczęła wygrywać już teraz!